Lukujärjestys 2017/2018

MAANANTAI

Sali 1 Sali 2

16.45-17.45 PERUSBALETTI 1-2 (CR) 17-18 UUSI KATUTANSSIN ALKEET (LT)

17.45-18.30 LASTENTANSSI 4-6V (CR) 18-19 KATUTANSSI PERUS 1 (LT)

18.30-19.30 AIKUISTENBALETTI (CR)

19.30-20 KEHONHUOLTO (CR)

20-21 BALETTI JATKO (CR)


TIISTAI

Sali 1 Sali 2

16.30-17.30 PERUSBALETTI 4 (CR) 16.45-17.45 NYKYTANSSI/SHOWTANSSI JUNIOR (LT)

17.30-18.30 PERUSBALETTI 1 (CR) 17.45-18.45 KONTAKTI-IMPROVISAATIO (LT)

18.45-19.45 NYKYTANSSI (LT)


KESKIVIIKKO

Sali 1 Sali 2

16.45-17.45 FLAMENCO (CR) 16.45-17.45 KATUTANSSI PERUS 2 (JH)

17.45-18.30 LASTENTANSSI 4-6V (CR) 17.45-18.45 KATUTANSSI PERUS 3-4 (JH)

18.30-19.15 UUSI ALKEISBALETTI (CR)

19.15-20.15 PERUSBALETTI 3-4 (CR)


TORSTAI

Sali 1 Sali 2

16.30-17.30 PERUSBALETTI 5-6 (CR)

17.30-18.15 LASTENTANSSI 4-6V (CR)

18.15-19.15 AIKUISTENBALETTI (CR) 19-20 KATUTANSSI PERUS 5-6 (JH)

19.15-19.45 KEHONHUOLTO (CR) 20-21 KATUTANSSI JATKO (JS + VIERAILEVIA OPETTAJIA)

(VIERAILEVIEN OPETTAJIEN WORKSHOPPIEN AJANKOHDISTA ILMOITETAANMYÖHEMMIN)


PERJANTAI

Sali 1 Sali 2

10-10.30 VAUVATANSSI (CR)


16.30-17.30 KARAKTERITANSSI (LS) 17-17.30 TAAPEROTANSSI (CR)

17.30-18.30 KOULUTUSRYHMÄ 1 (CR) 17.30-18.30 NYKYTANSSI/SHOWTANSSI (BM)

18.30-19.30 KOULUTUSRYHMÄ 2 (CR)

19.30-20.30 KOULUTUSRYHMÄ 3 (CR)


OPETTAJAT:


BIRGITTA MUSKETT BM

LENA SAVOLAINEN LS

JOHANNA SEPPÄNEN JS

LAURA TUJULA LT

ANASTASIA SOUPIOS AS

ANNIKA WILKMAN AW

JANINA HYTTINEN JH

CARMEN RODERGAS CR


MISTÄ TIEDÄN RYHMÄNI?

VIIME KAUDEN RYHMÄNI OLI: NYT RYHMÄNI ON:

  • MA PERUSBALETTI 1 ----------------MA PERUSBALETTI 1-2
  • MA KATUTANSSI ALKEET 2 ------ MA KATUTANSSI PERUS 1
  • KE PERUSBALETTI 3 ----------- KE PERUSBALETTI 3-4
  • KE KATUTANSSI PERUS 1----- KE KATUTANSSI PERUS 2
  • KE KATUTANSSI PERUS 3-----KE KATUTANSSI PERUS 3-4
  • PE ALKEISBALETTI 2------------TI PERUSBALETTI 1

Ota yhteyttä sähköpostitse jos et ole varma mihin ryhmään kuulut.


Ilmoittautuminen

*Varaa heti paikkasi sähköpostitse carmrodi@yahoo.com

*Oppilaspaikan varaamisen jälkeen palauta ilmoittautumislomake allekirjoitettuna viimeistään ensimmäisellä tuntia.

ILMOITTAUTUMISLOMAKKEET TANSSIKOULULTA ILMOITTAUTUMISPÄIVILLÄ TI 8.8, KE 9.8 JA TO 10.8 KLO 17-19